Archive for 7 Червня, 2024

15 моральних цінностей для дітей

  Моральні цінності – це стандарти, які допомагають людині визначати правильне й неправильне, хороше і погане. Це розуміння необхідне для того, щоб приймати чесні і справедливі рішення в повсякденному житті.
Моральний розвиток – це важливий процес, який повинен починатися ще в ранньому дитинстві. Дотримуючись моральних цінностей, діти можуть формувати хороший характер і позитивні особистісні якості. Сім’я дитини відіграє важливу роль у підтримці дитини і її контролі. У цій статті від childdevelop мова піде про моральні цінності та їх значення для дитини.
Важливість моральних цінностей для дитини.
Якщо ви розвиваєте в дитині моральні цінності, це позитивно позначається на ній.

1. Моральні цінності допомагають сформувати позитивні риси характеру: співчуття, повагу, доброту, смиренність тощо.

2. Моральні цінності допомагають дитині розрізняти правильне і неправильне, хороше і погане. У кінцевому підсумку це сприяє розвитку раціонального мислення і об’єктивного судження про навколишній світ.

3. Моральні цінності формують у дитини точку зору, систему взаємин і переконань з приводу різних аспектів життя.

4. Моральні цінності підвищують впевненість дитини в собі і допомагають їй залишатися позитивною навіть у важких ситуаціях.

5. Моральні цінності дозволяють дітям направляти свою енергію в правильне русло.

6. Моральні цінності працюють як орієнтир, який допомагає дитині уникнути негативного впливу однолітків, соціальних мереж або суспільства в цілому, коли вона входить у підлітковий вік і дорослішає.

7. Моральні цінності допомагають встановити високі стандарти соціального життя, які допомагають розвитку суспільства в цілому. З раннього дитинства до зрілого віку сім’я сприяє моральному розвитку дитини. ДЕТАЛЬНІШЕ >>

Сторінки: 1 2 3

Очні фахові курси для педагогів ЗДО та ЗЗСО в червні 2024

  Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка пропонує всім бажаючим педагогам очні фахові курси.
Учасники отримають сертифікат на 30 годин (для слухачів, які не опанують програму фахового курсу (30 годин), сертифікати не передбачено).

  Фахові курси для вихователів та музичних керівників ЗДО:
17.06.2024-19.06.2024 р. Початок о 14:00.
Реєстрація

  Фахові курси для вчителів початкових класів:
18.06.2024-20.06.2024 р. Початок о 10:00.
Реєстрація

  Місце проведення: Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, просп. П. Тичини, 22-Б (приміщення СШ № 81).
Довідки за тел. +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту.