Archive for 29 Грудня, 2023

Діяльнісний підхід у навчанні в початковій школі

  У період з 26 по 28 грудня відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Оболонського району столиці «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

 Програма «НУШ-імпульс» реалізується у відповідності до Меморандуму про співпрацю, підписаного Міністерством освіти і науки та The Lego Foundation, щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес задля підтримки та розвитку НУШ.

  Тренінги проводила старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Цибульська Світлана Михайлівна, сертифікований супервізор та тренер НУШ.

   У творчій та дружній атмосфері педагоги активно працювали над вирішенням нестандартних завдань, фантазували, генерували креативні ідеї. Взаємодіючи у парах та групах, вчителі обмінювалися досвідом щодо подолання освітніх втрат та розривів, обговорювали шляхи ефективного впровадження діяльнісного підходу задля якості освітнього процесу в початковій школі.

         Матеріал підготувала ст. викладачка кафедри                                                                Цибульська С.М.

Всесвітній день інтроверта

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у вебінарі.

Тема: Педагогу про індивідуально-психологічні особливості дитини (до Всесвітнього дня інтроверта)

Дата, час: 02.01.2024 об 11-00

Спікери: Наталія Дятленко та Вікторія Щербина, доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти ІПО
Коротка анотація: Обговоримо ідеї української етнопедагогіки, яка закумулювала психолого-педагогічні знання про вікові та індивідуальні особливості дітей і виховання.

Результати навчання: Розвиток психологічної та емоційно-етичної компетентностей педагога закладу освіти
Цільова аудиторія: педагоги ЗДО, ЗЗСО, ЗПО

Посилання на зустріч:
https://us05web.zoom.us/j/89077621008?pwd=mkhawlcd8rBKEFdP74A27fX16EUTMN.1
Meeting ID: 890 7762 1008, Passcode: dx8XAz

День народження кіно

    Шановні колеги!
Запрошуємо педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти приєднатися до вебінару “Мистецтво, створене братами Люм’єр: про світ дитинства в кінематографі”, який відбудеться 28.12.2023 об 11.00.

Спочатку на вебінар, потім в кінозал: коротко й лаконічно поговоримо про об’єднання науки, технології та мистецтва, згадаємо своє перше відвідування кінотеатру, обговоримо фільми про дітей і для дітей.

Спікери: Людмила Меленець, завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти, Ірина Санковська, старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти.

Підключитися до конференції Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/85052043109?pwd=uNahzyNxY9XkRW1Ipz3BgdWq9buVRi.1
Ідентифікатор конференції: 850 5204 3109
Код доступу: 8uGwcN

Вітаємо з Різдвом Христовим!


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Ми вітаємо вас з цим чудовим святом і бажаємо вам здоров’я, щастя, любові, достатку та успіху.
Нехай Різдвяна зірка освітить ваш шлях і подарує вам все, про що ви мрієте.
Нехай вона захистить вас від усього злого і наповнить ваше життя добром і благословенням.