Колектив кафедри дошкільної та початкової освіти щиро вітає усіх колег, педагогів, працівників дитячих садків з прийдешнім святом Днем вихователя і всіх дошкільних працівників! Від усієї душі дякуємо Вам, дорогі вихователі, за педагогічну майстерність, любов до своєї справи, турботу про благополуччя підростаючого покоління! Нехай цей день буде для вас чарівним, як і весь ваш життєвий шлях. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, натхнення, гарних новин, успіхів у всьому та доброго здоров’я!
Archive for 23 Вересня, 2021
Науково-практичний семінар в КАГАРЛИКУ
9 вересня 2021 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 для вчителів 3-4 класів було проведено науково-практичний семінар «НУШ. Формуємо екологічну компетентність молодшого школяра».
У семінарі взяли участь представники комунальної установи Кагарлицької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
Ірина Санковська, викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, представила модель формування екологічної компетентності молодших школярів для активного обговорення вчителями початкових класів.
Окремо була виділена така важлива її складова як кліматична грамотність. У форматі міні-тренінгу пройшло ознайомлення зі змістом навчально-методичного комплекту «Кліматична абетка» до курсу за вибором для учнів 3-4 класів ЗЗСО.
Презентація Екологічна лінія в НУШ. Санковська І.М.
Презентація Формуємо екологічну компетентність школяра. Санковська І.М.
Тренінги для новопризначених працівників: навчаємося в Університеті
Незвично розпочався навчальний рік для нових працівників Київського університету імені Бориса Грінченка. Викладачів, наукових співробітників запросили…вчитися! Так, так! Саме з навчання на адаптаційному тренінгу розпочалось входження новоприбулих у велику університетську родину.
Працівники ННЦ розвитку персоналу та лідерства Жанна Савич, Ірина Капралова, а також співробітник центру розвитку цифрової компетентності НДЛ інформатизації освіти Дар’я Настас підготували цікаву, динамічну, насичену програму. Мета тренінгів – ознайомити нових працівників з умовами і правилами роботи в Університеті та допомогти інтегруватись у колектив.
Під час занять обговорювалися проблеми й труднощі, що виникають на початкових етапах науково-педагогічної роботи та шляхи їх подолання. Легка і зрозуміла подача матеріалу, інформативна презентація дозволили зрозуміти специфіку роботи Університету.
Усі учасники отримали не тільки нові знання, а й включилися в нову систему відносин. Адже важливим аспектом тренінгів було знайомство з корпоративною культурою та системою цінностей Київського університету імені Бориса Грінченка як її невід’ємної аксіологічної складової.
Спілкування з організаторами тренінгів, занурення в атмосферу командної роботи, підтримка та щире спілкування дали можливість відчути свою залученість до колективу, причетність до великої родини грінченківців.
Після тренінгів з’явилась додаткова мотивація, намітилися острівці визначеності щодо подальших кроків у професійній діяльності, окреслились перспективи щодо напряму роботи, щоб відповідати візії, місії та високим цінностям Університету.
Світлана Цибульська, старша викладачка
кафедри дошкільної та початкової освіти
Тиждень освіти дорослих в України
Шановні колеги, вітаємо з початком Тижня освіти дорослих в Україні!
З 1999 року в Україні щорічно проходить “Тиждень освіти дорослих”, який проводиться під егідою ЮНЕСКО. Підтримку цього заходу надають офіційні державні структури – Міністерство освіти і науки (МОН), Всеукраїнське координаційне бюро «Освіта дорослих України» та Міжнародна громадсько-державна програма «Освіта дорослих України».
Тиждень освітнього зростання в Україні спрямований на розширення пізнавальних процесів в суспільстві, особисте вдосконалення освіти і культури дорослих людей. Ця міжнародна ініціатива підтримується в більш ніж 50 країнах світу. Щорічні події проводяться з 11 по 17 вересня.