Archive for Наукова тема кафедри

Лідер року-2022!

  16 лютого на засіданні Вченої Ради Київського університету імені Бориса Грінченка було презентовано результати щорічного рейтингового оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних, наукових, педагогічних працівників Університету “Лідер року”.
  Наша кафедра посіла 24-те місце (загальний бал 2422) з-поміж 53 кафедр Університету, та 2-ге місце з-поміж 5-ти кафедр Інституту, що говорить про ефективну співпрацю наших науково-педагогічних співробітників.

  Вітаємо і дякуємо кожному із вас, шановні колеги! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, наснаги, нових професійних успіхів та досягнень, подальших звершень та перемоги!

Звіти про виконання наукової теми кафедри

 Кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти проводить дослідження «Проектування змісту та технологій навчання педагогічних працівників у системі післядипломної педагогічної освіти».

   На першому етапі наукового дослідження (січень 2016 – грудень 2016 рр.) було виокремлено наукові підходи щодо проектування змісту навчання педагогічних працівників та визначення принципів їх реалізації на курсах підвищення кваліфікації, а також відбулась систематизація запитів слухачів курсового підвищення кваліфікації щодо змісту та технологій навчання дорослих.

 Звіт про виконання першого етапу дослідження.

 Другий етап наукового дослідження ( січень 2017 – грудень 2019 рр.) – було проведено відбір інструментарію дослідження, розробка анкет та І етап моніторингового дослідження щодо ефективності змісту освітньо-професійних та навчальних програм щодо розвитку професійної компетентності слухачів курсового підвищення кваліфікації, а також впровадження в практику курсового підвищення кваліфікації оновлених освітньо-професійних, навчальних програм.

Звіт про виконання другого етапу дослідження