Archive for 21 Листопада, 2020

Психофізіологічна екологія перших років життя дитини: втрати, потенціали, балансування

Медичний центр педіатрії розвитку «Особливий» спільно з Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка запрошують Вас 26 листопада 2020 року на практичну онлайн-конференцію, присвячену питанням виявлення, діагностики порушень психофізичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку; подальших перспектив раннього втручання та ранньої корекції, а також поширення ідей використання сучасних технологій педіатрії розвитку: «Психофізіологічна екологія перших років життя дитини: втрати, потенціали, балансування».

Конференція відбудеться на платформі zoom, початок о 11:00, участь безкоштовна, при необхідності, видається сертифікат.

Будуть розкриті такі актуальні питання:

  • Розвиток, дозрівання, корекція, втручання: синхронізація і гармонізація.
  • Дитина раннього та молодшого віку: показники розвитку і тривожні сигнали. Раннє втручання: потреба, особливості, індивідуальна програма розвитку.
  • Раннє втручання та корекція: підвищення якості життя дитини у дружньому просторі.
  • Педіатрія розвитку: точки дотику педагогіки, психології і медицини.

 Реєстрація за посиланням :

https://docs.google.com/forms/d/1YI9sTb7z2WApjqXStUnJh51s2J_j8gnARIYMwwPw4a8/edit

 Чекаємо на зустріч з Вами!

Інформаційний лист конференції!

День української писемності та мови

imageДень української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Свято встановлено 9 листопада 1997року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

  У День української писемності та мови, на Українському радіо традиційно проводиться радіо диктант національної єдності. Цю акцію започатковано в 2000 році. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Матеріали підготовили: Пазюк С.А., Щербина В.М.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>