Archive for 29 Грудня, 2017

Міські Грінченківські читання для педагогів закладів дошкільної освіти м. Києва

«Гуманістичні ідеї педагогічної та літературної творчості Бориса Грінченка»

Алла Гончаренко, канд. пед. наук

P71206-104405

  Щорічно у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбуваються Грінченківські читання – вшанування пам’яті письменника і педагога, новатора і перекладача, громадського діяча і глибокого психолога – Бориса Дмитровича Грінченка.

   Цього року Грінченківські читання відбулися у Національній бібліотеці України для дітей (вул. Януша Корчака, 60, веб-сайт: http://www.chl.kiev.ua/). У читаннях взяли участь працівники бібліотеки, викладачі кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, педагоги дошкільних навчальних закладів Києва.

   Цікаво та захоплююче Ніна Іванівна Шкоденко, провідний бібліотекар відділу рідкісних книг Національної бібліотеки України для дітей, презентувала зразки творів Бориса Грінченка, що вийшли друком за часів життя автора. Коментуючи ці видання, Ніна Іванівна наголошувала на особливостях оформлення книг того часу, на умовах їх видання, на доступності для дитини. Для учасників зібрання це була унікальна нагода погортати сторінки раритетних видань, неоціненних скарбів живого слова, відчути мистецький почерк відомого і невідомого педагога й письменника.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

Поздоровляємо з ювілеєм!

Упевненого в своїх силах професіонала, чудового майстра своєї справи, доцента кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Людмилу Іванівну Меленець щиро вітаємо з ювілеєм!
Наша незрівнянно креативна, безмежно відповідальна, повна невичерпних творчих сил, мудра, людяна, добра й надзвичайно вродлива колего! Для нас Ви – не лише джерело інноваційних ідей, а й приклад енергійності, життєлюбства, натхнення!
Хай спокій і мир панують в родині, хай щастя всміхається Вам щогодини! Нехай обминають болі й тривоги, хай стелиться довга життєва дорога! Хай легко працюється, гарно живеться, все вміється, множиться і удається! Здоров’я міцного, щастя без краю, усього найкращого ми Вам бажаєм!
Про Л.І.Меленець

Засідання кафедри

20171219_122300   19 грудня 2017 року відбулося  засідання кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

  На засіданні підбивалися підсумки 2017 року, викладачі звітувалися про проведену роботу за I півріччя 2017-2018 н.р. та планували роботу на наступний календарний рік. 20171219_122447

З днем Святого Миколая!

myk10

    

  Хай Миколай у вишиванці

     Розбудить подарунком вранці

     І принесе у Вашу хату

     Добробут, радості багато.

     Розбудить приспані надії,

     Зернятко щастя хай посіє.

    Зігріє гумором, любов’ю,

    І принесе усім здоров’я!

 

Педагогічна спадщина Бориса Грінченка в умовах сьогодення

    Щорічно у межах Грінченківської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувається низка різноманітних заходів для студентів та педагогічної спільноти.

 IMG-95698ad9b21db14ea48f02fad0295536-VКафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти також долучилася до традицій університету.

6 грудня 2017 року у Кловському ліцеї № 77 відбулися Грінченківські читання для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Києва на тему: «Педагогічна спадщина Бориса Грінченка в умовах сьогодення». Програма

ДЕТАЛЬНІШЕ >>