Archive for 22 Травня, 2020

Фестиваль науки на кафедрі!

unnamed  Цьогоріч у рамках Фестивалю науки, традиційного весняного заходу Університету, було проведено вебінар для педагогів шкіл, закладів дошкільної освіти, науковців під назвою «Застосування цифрових технологій у практиці дистанційного навчання дітей: педагогічний аспект». Учасниками вебінару стали біля 50 зацікавлених з різних регіонів України.

  Перед учасниками виступила доцент кафедри Щербина В.М.; тема її виступу «Організація дистанційного навчання у дитячому садку на прикладі МНАС – технологія, особливості впровадження (вікова категорія 1-4 роки, 4-6 років). Її виступ викликав гострий інтерес у слухачів, тому по завершенню учасники мали змогу поставили запитання, на які Вікторія Миколаївна відповіла ґрунтовно і фахово. Тривалість заходу була 1 год. 30 хв. Учасники запропонували започаткувати цикл вебінарів, що присвячені впровадженню педагогічної технології Марії Монтессорі.

Щербина В.М. Організація дистанційного навчання у дитячому садку: презентація

16 травня оголошено Днем любові до дерева

   Людина відзначає різні Дні: і політичні, і державні, і професійні. Разом із тим не забуває про те, що її оточує поруч, про те, що дає їй можливість жити. Так, це – природа, з її багатствами, з її красою. Природа, без якої людина не може існувати. Сьогодні іменинник – саме дерево: струнке, могутнє, молоденьке, древнє. Таке прекрасне в різні пори року.

   127023Свою любов, повагу до дерева людина висловлювала в віршах, піснях, прислів’ях: хто не садив дерева, тому не лежати в затінку; що в лісі родиться, то в дворі згодиться; дерево шанують, як добре родить, а чоловіка, як добре радить. А дерево так очікує теплі, турботливі руки …

   Природу ми тісно пов’язуємо з мистецтвом: літературою, музикою, живописом. Пропонуємо вашій увазі деякі відомості про дерево. А презентацію радимо переглянути з музичним супроводом.

Матеріали підготовила Пазюк С.А.

Що таке дерево?

Чудернацькі дерева планети

Найкрасивіші дерева в світі

Презентація: Дерева

Музика для прослуховування