Archive for 24 Листопада, 2022

День без покупок

Напередодні різдвяних продажів, наприкінці листопада в п’ятницю після Дня подяки в усьому світі відзначається День без покупок (Buy Nothing Day).


Вперше День без покупок відбувся у Канаді у вересні 1992 року. З 1997 року у Північній Америці його відзначають у той же день, що й Чорну п’ятницю, а у Європі – у суботу після неї.
Автором ідеї Дня без покупок є рекламіст Тед Дейв, переконаний в тому, що “реклама обманює, коли обіцяє, що ми станемо щасливішими, якщо купимо більше речей”.
Мета цього дня – дати зрозуміти людству, що крім товарів, у світі є багато більш цінних і цікавих речей. Свято є своєрідним протестом проти надмірного споживання в розвинених країнах і проти нерівності в світі. Для відзначення цього дня потрібно не робити надмірних покупок або не відвідувати магазини.
В 2022 році День без покупок припадає на 25 листопада.

Корисна інформація про екодати листопада:
презентація “Екологічні дати листопада. День без покупок”,
День без покупок.

Матеріал підготувала І.Санковська, викладачка кафедри

Запрошуємо на вебінар!

Шановні колеги!
23 листопада 2022 р. для освітян міста Києва буде проведений вебінар «Сторітелінг – історія про історію». Початок заходу о 17:00 год.

Серед програмних результатів зустрічі: вплив на формування і розвиток мовно-комунікативних умінь та навичок учнів; вдосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників засобами інтеграції інноваційних методів.
Ключові теми навчання: “Історія виникнення красномовства”, “Види сторітелінгу”, “Використання сторітелінгу на уроках української мови як розвиток образного мовомислення”.
Під час вебінару учасники ознайомляться з презентацією та відеоматеріалами, кейсами та досвідом освітян, виконають творчі завдання.
Цільова аудиторія – активні та творчі освітяни, які планують підвищити свій фаховий рівень.
Авторки вебінару: Ольга Третяк та Світлана Цибульська, викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатки педагогічних наук.
Захід доступний за посиланням в Zoom meeting:
https://us04web.zoom.us/j/3513583575?pwd=eG9PampDNkFEZ3lUaElBUmN5aTYxdz09
Meeting ID: 351 358 3575
Passcode: gtmGt9
Участь у вебінарі – безкоштовна. У випадку додаткових питань – звертатися за телефонами:
(096)285-25-34 (вайбер) та (095)063-60-07 (вайбер).