Archive for 31 Травня, 2022

Запрошуємо вас на вебінар «Готуємось до зустрічі малят: оновлюємо освітнє середовище»

Шановні колеги, дорогі наші друзі-дошкільники!

Війна з російськими загарбниками триває більше трьох місяців, а ми твердо віримо, що вона закінчиться обов’язково нашою перемогою. Багато всього змінилося в нашому житті за цей період, але незмінними залишились прагнення до підвищення професійності та високої міри людяності. Здається саме зараз час подумати про освітнє середовище в групі вашого закладу дошкільної освіти, зокрема, які зміни потрібно внести для виховання вільного, розвиненого, оптимістичного маленького українця.

  Шановні друзі, запрошуємо вас на вебінар «Готуємось до зустрічі малят: оновлюємо освітнє середовище», 31.05.2022 р. о 14:30. Спікери вебінару: Алла Гончаренко, Наталія Дятленко – доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти. Покликання на вебінар: https://meet.google.com/tcz-pxzp-typ.

Запрошуємо на вебінар!

  Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар “Логоритміка як дієвий інструмент збереження здоров’я і розвитку дітей дошкільного віку та ефективний засіб навчання дітей молодшого шкільного віку”, який відбудеться 25 травня 2022р. о 16.30.

                                                                                              Посилання на вебінар:https://us04web.zoom.us/j/71172239347?pwd=wFSu_03N5GhnR_y6TLYfIlG2pqdSf-.1    Ідентифікатор конференції: 711 7223 9347.  Код доступа: V8W9h0.

  На вебінарі будуть надані практичні поради щодо проведення занять з дошкільниками із застосуванням логоритміки та проведення уроків чи позаурочних занять із учнями початкових класів із застосуванням логоритміки в дистанційному форматі.

Фестиваль науки-2022 на кафедрі дошкільної та початкової освіти!

Шановні науковці, практики, студенти!

  Запрошуємо вас відвідати науково-комунікативні заходи, які організували викладачі кафедри в рамках Фестивалю науки-2022 Університету Грінченка.

  19.05.2022 о 12-00 та 30.05.2022 о 15.00 з метою популяризації наукових внесків, відкриттів та винаходів, зроблених жінками, виявлення факторів, що спричиняють не представленість жінок у науці відбудеться науково-пізнавальний вебінар «Роль вчених дам у неухильному русі наукового прогресу (до Дня науки в Україні)». Посилання на зустріч: http://meet.google.com/fhj-yjnu-zeb.

  20.05.2022 о 14-00 з метою обміну досвідом щодо практичного запровадження політик академічної доброчесності в середній освіті, нормативно-правового забезпечення якості освіти відбудеться науково-методичний вебінар «Нова українська школа: академічна доброчесність в освітній галузі «Здоров’я і фізична культура».

Посилання на зустріч: https://us04web.zoom.us/j/7257995229?pwd=Ufwy6wkHFKlMgT-MrxSwWRcH-pZ4M1.1 

Ідентифікатор конференції: 725 799 5229 Код доступу: 1111

   24.05.2022 о 16.00 з метою обговорення актуальних, складних і гострих питань у професійній сфері, знаходження компромісних варіантів розв’язання нестандартних проблем сьогодення, налагодження співпраці з представниками різних закладів освіти, виявлення творчих ініціатив організоване «велике коло» «Освіта в контексті нових викликів часу: український та закордонний досвід». Програма

Посилання на зустріч:https://us04web.zoom.us/j/3513583575?pwd=eG9PampDNkFEZ3lUaElBUmN5aTYxdz09

Ідентифікатор конференції: 351 358 3575 Код доступу: gtmGt9

Чекаємо на вас, зичимо плідної науково-практичної діяльності, цікавого спілкування, натхнення й творчості.

Сертифікати для учасників вебінару “Ігри для дітей у обмеженому просторі

Шановні учасники вебінару “Ігри дітей у обмеженому просторі”.                        Дати проведення: 13.04; 20.04; 27.04.2022.                                                       Автори: Наталія Дятленко та Алла Гончаренко.                                          Сертифікати вже готові. Ви їх можете скачати ТУТ. До нових зустрічей!

Вітаємо з днем науки!

У третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято наукових працівників – День науки, яке об’єднує в наукову спільноту усіх учених.

 Свято встановлене Указом Президента України «Про День науки» від 14.02.1997 № 145/97 «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…».

Запрошуємо на вебінар!

  Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар “Педагогічні вулиці на мапі Києва: Вулиця Сім’ї Шовкоплясів”, який відбудеться 12 травня 2022р. о 14.00.

 Посилання на вебінар:https://us02web.zoom.us/j/81173850730?pwd=MlRtSk92dTI0cXlxRXVMUUVKcWVLZz09

  На вебінарі з’явилася можливість дізнатися про педагогів, на честь яких названо вулиці в столиці України. Серед знаменитих постатей – Ганна та Іван Шовкопляси,  родина українських науковців, істориків, педагогів, музеєзнавців, археологів, які протягом 10-ти років проводили розкопки на території Оболоні й знайшли багато давніх поселень, починаючи з кам’яного віку. 

Арт-терапевтичні вправи для відновлення свого ресурсного стану

  12.04.2022, 26.04.2022 і 10.05.2022 відбулися он-лайн зустрічі з учнями молодших класів з теми: “Арт-терапевтичні вправи для відновлення свого ресурсного стану”.

  Організовувала та проводила зустрічі Лигомина Тетяна, викладач кафедри дошкільної та початкової освіти. Діти з задоволенням брали участь у вебінарах. 

 

На першій зустрічі учні столичних шкіл складали казку про супергероя та малювали власного супергероя, що символізував їх силу та допомагав проратися з різними емоціями і переживаннями.

 

  На другій зустрічі під назвою “Мальованка з секретом”, діти дізналися про значення орнаменту та симловіки на українських писанках і створили свої власні писанки з “секретиками”: мріями, потаємними бажаннями. Діти мріють про мир та перемогу України, про нових друзів, про повернення додому, а дехто про чотирилапого друга…

 

 

 

 

 

  На зустрічі на тему: “Пейзаж сили” столичні школяри малювали свої пейзажі сили, де відзначили такі свої супер-сили як: мужність і могутність, силу життя, спокій і чистоту думок, турботу один про одного і прагнення миру.

 

Запрошуємо на вебінар!

Шановні друзі! Продовжуємо серію вебінарів «Головні пісні українців: слухаємо й співаємо, цінуємо і пишаємось», присвячену українським пісням, які набули останнім часом популярності як в Україні, так і за її межами. І на цей раз будемо говорити про пісню «Ой у лузі червона калина». Запрошуємо до розмови дітей та їхніх батьків, педагогів, усіх, хто цікавиться історією та культурою українського народу.

Вебінар відбудеться 5 травня 2022 р. о 12.00.

Посилання на вебінар: meet.google.com/ppd-xrfy-gcd

Як зробити успішним дистанційне навчання для дошкільників

Шановні колеги! Запрошуємо вас на серію вебінарів “Як зробити успішним дистанційне навчання для дошкільників”, які відбудуться 3 та 5 травня 2022р. о 14.30.

Посилання на вебінар: https://meet.google.com/tcz-pxzp-typ.

Будуть аналізуватися організаційні, змістові та операційні складові успішного проведення дистанційного навчання з дітьми дошкільного віку. Акцент буде зроблено на специфіці психічного розвитку дітей цього віку, на варіантах і видах дистанційного навчання, вимогах до змістового наповнення та способах подання матеріалу, дотриманні дидактичних вимог, орієнтації на змісті й методичних підходах, що задекларовані в програмах розвитку дошкільників.

Запрошуємо на вебінар!

  Шановні колеги – вчителі початкових класів, заступники директорів з початкового навчання. Запрошуємо вас на вебінар «Підсумкове (річне) оцінювання молодших школярів в умовах воєнного часу», який відбудеться 3 травня 2022 року о 15.00.

 

Посилання на вебінар:meet.google.com/ppd-xrfy-gcd

На вебінарі зупинимось на особливостях підсумкового (річного) оцінювання молодших школярів в умовах воєнного часу, розглянемо, що змінилося у підходах до вираження оцінки, з’ясуємо, як  реалізувати індивідуальний підхід до учнів під час підсумкового оцінювання результатів навчання.