Archive for 30 Вересня, 2022

Вітаємо з днем працівника освіти!

Шановні колеги!
Вітаємо вас із прийдешнім професійним святом!
У цей непростий час ще більш вагомою стала ваша роль! Сьогоднішній день – гарна можливість подякувати вам за вашу працю і побажати ресурсності, особистого щастя і неймовірної стійкості, щоб разом творити освіту!

Для вас усі наші модулі і вебінари, відео й статті на сайті та в Інституційному репозиторії. Для вас щоденна робота кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти.
Мріємо, щоб ваші обличчя були сповнені радості попри усі випробування, які зараз проходять українці.
Хай освіта надихає і наповнює, дає опору тим, хто навчає, і тим, хто навчається.

Підготовлено за матеріалами педагогічної преси

Вітаємо!

Кафедра дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка щиро вітає колежанку, доцентку і викладачку кафедри, Шопіну Марину Олександрівну з Грамотою Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”!
Бажаємо професійних успіхів і подальших звершень!

Вітаємо з новим навчальним роком!

День знань цього року особливий.
І батькам, і вчителям, і школярам довелося пройти крізь низку випробувань. На жаль, ці випробування й досі тривають. Проте сьогодні ми вміємо долати їх значно краще. Ми навчилися ефективніше допомагати один одному, взаємодіяти, бути більш толерантними і працювати на перемогу.


Ми продовжуємо плекати цінності свободи і демократії своїми словами та діями. Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що важливість освіти не перебільшена.
Світло завжди перемагає морок. І педагоги – на передньому краї цієї боротьби.
Вітання вам, дорогі освітяни, батьки та школярі! Щиро бажаємо наснаги, мудрості та терпіння! І хай цей навчальний рік буде плідним, цікавим і насиченим позитивними змінами попри всі перешкоди!
Переможемо разом!

Використано матеріали М. Араджионі, к. іст. н., авторки ідеї  інтегрованого курсу міжкультурної та громадянської освіти «Культура добросусідства»

Особливості організації 2022-2023 навчального року

Шановні колеги педагоги, батьки!

У перший день нового 2022-2023 навчального року пропонуємо вам добірку матеріалів про особливості організації освітнього процесу в початковій школі та практичні поради щодо створення безпечного середовища для дітей під час війни.

2022-2023 навчальний рік: особливості організації

Діти і війна: як організувати безпечне середовище

Посібник “У разі надзвичайної ситуації або війни”

Слава Україні!

Слава усім, хто щоденно невтомно бореться за нашу незалежність, за мирне небо над нашими головами.
З упевненістю нашої перемоги, з подякою ЗСУ, педагогам за створення безпечного середовища для дітей і можливості навчатися.

Матеріал підготувала Кравчук Л.В.,
старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти
ІПО Університету Грінченка