Archive for 12 Вересня, 2022

Вітаємо!

Кафедра дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка щиро вітає колежанку, доцентку і викладачку кафедри, Шопіну Марину Олександрівну з Грамотою Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”!
Бажаємо професійних успіхів і подальших звершень!

Вітаємо з новим навчальним роком!

День знань цього року особливий.
І батькам, і вчителям, і школярам довелося пройти крізь низку випробувань. На жаль, ці випробування й досі тривають. Проте сьогодні ми вміємо долати їх значно краще. Ми навчилися ефективніше допомагати один одному, взаємодіяти, бути більш толерантними і працювати на перемогу.


Ми продовжуємо плекати цінності свободи і демократії своїми словами та діями. Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що важливість освіти не перебільшена.
Світло завжди перемагає морок. І педагоги – на передньому краї цієї боротьби.
Вітання вам, дорогі освітяни, батьки та школярі! Щиро бажаємо наснаги, мудрості та терпіння! І хай цей навчальний рік буде плідним, цікавим і насиченим позитивними змінами попри всі перешкоди!
Переможемо разом!

Використано матеріали М. Араджионі, к. іст. н., авторки ідеї  інтегрованого курсу міжкультурної та громадянської освіти «Культура добросусідства»

Особливості організації 2022-2023 навчального року

Шановні колеги педагоги, батьки!

У перший день нового 2022-2023 навчального року пропонуємо вам добірку матеріалів про особливості організації освітнього процесу в початковій школі та практичні поради щодо створення безпечного середовища для дітей під час війни.

2022-2023 навчальний рік: особливості організації

Діти і війна: як організувати безпечне середовище

Посібник “У разі надзвичайної ситуації або війни”

Слава Україні!

Слава усім, хто щоденно невтомно бореться за нашу незалежність, за мирне небо над нашими головами.
З упевненістю нашої перемоги, з подякою ЗСУ, педагогам за створення безпечного середовища для дітей і можливості навчатися.

Матеріал підготувала Кравчук Л.В.,
старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти
ІПО Університету Грінченка