Archive for 17 Травня, 2014

Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток»

DSC_1062З 22 по 25 квітня 2014 року в Києві проходив Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток» під егідою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Київського палацу дітей та юнацтва. В рамках цього фестивалю старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Діана Михайлівна Сабол представляла авторський майстер-клас «Профілактика професійного та емоційного вигорання».

Майстер-клас «Батьківсько-дитячі стосунки в сім’ї. Родове дерево» в рамках конференції ІППО для психологів системи освіти м. Києва

CIMG690224 квітня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася конференція «Використання інноваційних технологій в практичній роботі працівника психологічної служби» для психологів системи освіти м.Києва. В рамках конференції проходили майстер-класи, один з яких проводила старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Сабол Діана Михайлівна «Батьківсько-дитячі стосунки в сім’ї. Родове дерево».

CIMG6910 CIMG6900 CIMG6920