Archive for 30 Березня, 2022

Запрошуємо на вебінар

Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар “Головні пісні українців: слухаємо й співаємо, цінуємо і пишаємось”, який відбудеться 31 березня 2022 р. о 12.00.

Посилання на вебінар: meet.google.com/ajp-bnmc-bqa .

Вебінар присвячений унікальному твору — гімну України. Пригадаємо історію виникнення твору, дізнаємося  цікаві факти, послухаємо гімн у різному виконанні. А ще поговоримо про головну пісню Києва і киян.

Запрошуємо на вебінар

Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар «Педагогічні вулиці на мапі Києва: вулиця Миколи Пирогова», який відбудеться 31 березня 2022р. о 14.00.

Посилання на вебінар:Zooom-конференція: https://us02web.zoom.us/j/87929498198?pwd=Z3N6QVZlOCtmMDFXdjVOYVU2NytzZz09, ідентифікатор конференції: 879 2949 8198, код доступу: qgr2YV.

  На вебінарі з’явилася можливість дізнатися про педагогів, на честь яких названо вулиці в столиці України. Серед знаменитих постатей –  Микола Пирогов, який увійшов в історію як педагог, який створив перший атлас топографічної анатомії людини, а, навчаючи військових хірургів, займався вивченням хірургічних методів, багато з яких докорінно переробив. Крім того, Пирогов розробив низку цілком нових прийомів, завдяки чому йому вдавалося частіше, ніж іншим хірургам, уникати ампутації кінцівок. Один із таких прийомів й досі називають «операцією Пирогова».

Вебінар “23 березня – Всесвітній день метеорології”

Всесвітня Метеорологічна Організація дозволяє підтримувати міждержавне співробітництво в галузі гідрометеорології та оперативної гідрології, яке можливе шляхом координації глобальних, регіональних, національних систем спостереження та міжнародного обміну гідрометеорологічними даними.

З 23 березня 1961 року ця дата відзначається як професійне свято метеорологів всієї планети. Кожного року цей день святкують під певним гаслом, приділяючи особливу увагу конкретній темі.

Під час зустрічі учасники дізналися про “погодні” професії та особливості роботи метеоролога зокрема, про національну систему спостереження та обміну гідрометеорологічним даними. “Прогулялися” погодними сайтами та виконали ряд метеорологічних завдань.

Корисні ресурси з вебінару:

Презентація “23 березня – Всесвітній день метеорології”

Яка сьогодні погода?

Відео “Навіщо світу потрібні метеорологи”

Відео “Хто складає прогноз погоди”

Відео “Особливості роботи метеоролога”

Модуль “Екологічні дати року”

Матеріали підготувала Санковська І.М., викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти

Вебінар “22 березня – Всесвітній день водних ресурсів”

Всесвітній день водних ресурсів – запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 і відзначається з 1993 року.

Метою дня є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

На зустрічі обговорювалися питання важливості води для життя на планеті, потреби берегти як прісну, так і солону воду, проранжовано ефективність дій з економічного споживання води в побуті, опрацьовано ряд цікавих пізнавально-дослідних завдань.

Корисні ресурси з вебінару:

Презентація “22 березня – Всесвітній день водних ресурсів”

Модуль “Еколого-просвітницькі проєкти в шкільному просторі”

Відео “Вода та її агрегатні стани”

Відео “Водозбереження”

Анімація “Водозбереження”

Віртуальна вода: міф чи реальність?

9 ідей для зменшення власного «водного сліду»

Матеріали підготувала Санковська І.М., викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти

Вебінар “21 березня – Всесвітній день лісу”

Традиція відзначення Дня лісу бере початок з 1971 року з часу загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства.
Міжнародний день лісів відзначається 21 березня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 28.11.2012 року.

Оскільки наразі на Київщині відвідування лісів населенням заборонено, як пішки, так і на транспорті, ми відвідали ліс віртуально! Дізналися про важливість його складових та зрозуміли, чому потрібно дотримуватися правил поведінки у лісі! Навчилися корисному і виконали кілька цікавих завдань.
Корисні ресурси з вебінару:

Презентація “21 березня – Всесвітній день лісу”

Відео “Дерева говорять …”

Анімація “Папір”

Прості поради, які допоможуть зберегти ліси

Модуль “Педагогіка лісового еко уроку в початковій школі”

Матеріали підготувала Санковська І.М., викладачка кафедри

Вітаємо!

 Кафедра дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка щиро вітає колегу, старшого викладача кафедри,                                             Кравчук Ларису Володимирівну з  ювілеєм!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здоров’я міцного на довгі роки,

Щиро бажаємо вам залюбки,

Хай доля дарує щастя довіку,

Достатку і миру у домі без ліку.

Калиною радість в душі хай квітує,

Сопілка любові хай серце хвилює,

А роси ранкові безмежно і щиро,

Щоденно дарують наснагу і силу!

З днем народження колего!

Запрошуємо на вебінар

Шановні колеги, батьки вихованців та учнів закладів освіти!

Запрошуємо вас на вебінар “Світ дитини з особливими освітніми потребами в період війни: підтримуємо та надихаємо”, який відбудеться 25 березня 2022 р. о 14.00.

Посилання на вебінар: Zoom https://us02web.zoom.us/j/4331734915?pwd=RGowYVhXSzJaUnN4RHZyMFJ0dFg0UT09

Ідентифікатор конференції: 433 173 4915

Код доступа: 304599.

 На вебінарі будуть надані практичні поради сенсорної та психологічної підтримки дітей з ООП в умовах військових дій. Звернемо увагу на створення «безпечного адаптивного  простору» для дитини в сучасних реаліях. Обговоримо, які іграшки, засоби, предмети-замінники, допоможуть дитині  впоратися з тривогою, «адаптуватися» до ситуації, заспокоїтися.

Запрошуємо на вебінар

Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар «23 березня – Всесвітній день метеоролога», який відбудеться 23 березня 2022 р. о 13.00.Посилання на зустріч: https://zoom.us/j/98881018583?pwd=Q2oyL0RuTDk3VVFGaEYyUnkwOXVrUT09
Ідентифікатор: 988 8101 8583  Код: 17PuM3

Учасники вебінару дізнаються про “погодні” професії та особливості професії метеоролога зокрема, про національну систему спостереження та обміну гідрометеорологічним даними. “Прогуляються” погодними сайтами та виконають ряд метео завдань.

Запрошуємо на вебінар

Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар «Педагогічні вулиці на мапі Києва: провулок І.Мар’яненка», який відбудеться 21 березня 2022 р. о 15.00.

  Посилання на вебінар: Zooom-конференція, ідентифікатор конференції: 858 3484 4377, код доступу: dVWA5r.

  На вебінарі з’явилася можливість дізнатися про педагогів, на честь яких названо вулиці в столиці України. Серед знаменитих постатей –  Іван Мар’яненко, який увійшов в історію як педагог талановитої молоді, великий актор, видатний режисер, організатор театральної справи, один із найвизначніших пропагандистів творчості Тараса Шевченка з естради та на радіо. 

Запрошуємо на вебінар!

  Шановні колеги! Запрошуємо вас на вебінар «Як підтримати дошкільника з особливостями психофізичного розвитку під час війни», який відбудеться 18 березня 2022 р. о 14.00.

 Посилання на вебінар: https://meet.google.com/tzb-jpct-qbs

 На вебінарі будуть запропоновані рекомендації для стабілізації емоційного стану дорослого для подальшої роботи з дошкільниками, а також арт-терапевтичні методики для роботи з нормотиповими дітьми у час війни.

 Будуть надані практичні поради проведення розвиткових занять з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку в складних незвичних середовищах та рекомендації щодо уникнення сповільнення розвитку основних психічних функцій маленького дошкільника.