Archive for 3 Лютого, 2022

Педагог, йога тобі на допомогу!

Наталія Дятленко, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти

Чому варто займатися йогою? Не секрет, що педагогічні професії (вчителя, вихователя) та багато інших, що відносяться до категорії професій «Людина-людина», вимагають значних душевних зусиль, постійної напруги обов’язку та відповідальності, роботи над вирішенням моральних протиріч. Поступово наступає перевантаження, брак сил та невдоволення собою, оточуючими, звідси – дратівливість, непослідовність у поведінці, емоційні зриви, неможливість «свіжим оком» дивитися  на все навколо.

 Більшість педагогів намагаються знайти віддушину, справу для задоволення, яка знімає напругу, породжує нові мотивації. Дехто займається рукоділлям, дехто захоплюється працею на землі, інші – звертають свої погляди на фізкультуру, системи фізичних вправ, що дають заряд бадьорості, радості. І все це має право на життя, якщо воно виконуться з радістю і приносить задоволення і спокій.

   А я хочу зацікавити вас йогою! У перекладі з індійської  це слово означає поєднувати, з’єднувати, застосовувати, загострювати увагу. Саме йога може допомогти вам пізнати себе і свої можливості, набути гармонії фізичного здоров’я і морально-духовної краси. Окрім того – це ефективний спосіб нейтралізувати депресію, зняти стрес, або ж просто відпочити і розслабитися.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>