Цікава математика

16 травня 2024 р. відбувся вебінар «Зацікавити та навчити: ефективні методи викладання математики». Відповідальними за проведення заходу були старші викладачки Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Ірина Санковська та Світлана Цибульська.

З доповідями виступили вчителі початкових класів міста Києва: Журило Віра Василівна, спеціалізована школа №14 м. Києва («Індивідуальні картки диференційованого навчання як інструмент підвищення якості освіти в умовах війни»), Лиса Людмила Леонтіївна, школа І-ІІІ ступенів №280 («Калейдоскоп математичних цікавинок»), Поліщук Любов Андріївна, Печерська гімназія №75 («STEM-освіта як засіб реалізації міжпредметних зв’язків у початковій школі НУШ»).

Вчителі ділилися досвідом застосування сучасних технологій навчання математики, які роблять уроки цікавими і захоплюючими, давали практичні поради щодо використання ігрових та діяльнісних підходів викладання. Педагоги поділилися секретами допомоги учням у розвитку математичних навичок, впевненості в собі, мотивації до вивчення математики. Акцентували увагу на необхідності практичного виміру природничо-математичної освіти, застосування знань у конкретних життєвих ситуаціях.

Вебінар став ще одним кроком на шляху підвищення математичної компетентності педагогів.

Матеріал підготувала старша викладачка кафедри Цибульська С.М.