Очно-дистанційні курси для медичних та дієтичних сестер ЗДО та ЗЗСО

Шановні колеги!

З 29 квітня по 10 травня 2024 року Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка проводитиме навчання для медичних та дієтичних сестер закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти.
Навчання відбуватиметься за очно-дистанційною формою: засобами ZOOM та Google Meet. Розклад занять та покликання на настановні заняття будуть надіслані на електронні пошти зареєстрованих слухачів до початку навчання.
Слухачі отримають свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації медичних працівників за психолого-педагогічною складовою на 150 навчальних годин..
Будь ласка, під час реєстрації уважно перевіряйте правильність написання адрес електронної пошти. Через помилки в адресі, ви можете не отримати листа із підтвердженням та покликанням на онлайн-навчання.
Довідки за телефоном: +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на курси