Очні фахові курси під час весняних канікул

Шановні колеги!

Під час весняних шкільних канікул Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує всім бажаючим педагогам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти очні фахові курси підвищення кваліфікації.

Для педагогів початкової школи (класоводів 1-4 класів), асистентів вчителя в початковій школі та вихователів ГПД будуть проведені одноденні тренінги «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» (реєстрацію здійснюють управління освіти). Учасники отримають сертифікат на 8 годин.

Фаховий курс для вихователів ГПД, вихователів ЗЗСО «Подолання освітніх втрат: ресурси та можливості вихователя ГПД ЗЗСО» 27-29.03.2024 р.
Початок о 10:00 в Інституті післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, просп. П. Тичини, 22-Б (приміщення СШ № 81).
Реєстрація

Дати, час та адреси проведення занять зазначені в реєстрації. Довідки за тел. +38 (097) 294-08-73 – навчальний відділ Інституту.