Очний фаховий курс для вихователів ЗДО

На початку березня 2024 року відбулося навчання у школі професійного розвитку «Особливості діяльності педагога в умовах війни». Фаховий курс призначався для вихователів закладів дошкільної освіти столиці.

Під час навчання педагоги мали можливість прослухати та опрацювати три модулі:
– Методичні аспекти реалізації “Базового компонента дошкільної освіти” освітній напрям “Дитина в соціумі”.
Спікер – доцент, кандидат психологічних наук, Смольникова Галина Валентинівна.
– Взаємини дошкільників: діапазон ставлення та педагогічний супровід.
Спікер – доцент, кандидат педагогічних наук, Гончаренко Алла Миколаївна.
– Книжка-вімельбух для освітнього процесу та родинного читання.
Спікер – старший викладач кафедри Санковська Ірина Мечиславівна.

Результатами навчання слухачів курсів стали:
– здатність до визначення ефективних способів і технік комунікації відповідно до освітніх завдань, особливостей розвитку та віку дітей;
– здатність формувати та розвивати мовно-комунікативні уміння і навички дітей;
– проєктувати безпечне освітнє середовище для дітей за принципами універсального дизайну та розумного пристосування для ігор: поруч і разом.

Матеріал підготували доцентки кафедри Смольникова Г.В., Гончаренко А.М. та ст. викладач Санковська І.М.