Хочеш пізнати світ – читай книжки!

В лютому місяці працівниками кафедри проведено вебінари «Книга в календарі міжнародних свят: хочеш пізнати світ – читай книжки!» та «Подаруймо книгу собі й дитині».

Із нагоди відзначення Міжнародних днів читання вголос та дарування книги викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти підготували, організували та провели вебінари, присвячені КНИЗІ. 07 лютого 2024 року тема інформаційно-методичного вебінару зібрала 26 учасників, 14 лютого – 15 слухачів. Інтерес до цих тем проявили вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі шкіл, працівники бібліотек, вчителі-логопеди не тільки міста Києва, а й з різних регіонів України. Вшанування книги підготували кандидати педагогічних наук, доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти Алла Гончаренко й Людмила Меленець; кандидат педагогічних наук, доцентка кафедри освітнього лідерства Оксана Матвійчук; завідувачка відділу Національної бібліотеки України для дітей Наталія Невмержицька.

Оксана Матвійчук презентувала свято книги в річному календарі міжнародних свят (див. презентацію). Про життя однієї рідкісної книги та своєрідність творчості її автора Григорія Лютого розповіла Людмила Меленець (див. презентацію). Напрочуд цікавою була інформація Алли Гончаренко про величну історичну ходу книги, про маловідомі й дивовижні факти її створення й збереження (див. презентацію). Хто ж сьогодні працює над книгою для дітей? Які сучасні видавництва варто знати і шукати? Які твори актуальні для сучасної дитини? Як і де знайти потрібну книгу і подарувати її собі й дитині? Відповіді на ці запитання надала Наталія Невмержицька.
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення вебінарів! Разом до Перемоги!

Додаткові матеріали:
Матвійчук Оксана. Книга в календарі міжнародних свят. Презентація.
Меленець Людмила. Григорій Лютий. «Світлана». Презентація.
Гончаренко Алла. Подаруймо книгу собі й дитині. Презентація.
Невмержицька Наталія. Працюємо заради дитини: про сучасні видавництва. Презентація

Матеріали підготували Гончаренко А.М., Меленець Л.І.