На концерті «Борис Грінченко – 160»

21 лютого 2024 року викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти після проведення навчальних занять в закладах освіти завітали до Національної філармонії України у ВЕЛИКУ МИСТЕЦЬКУ АКАДЕМІЮ.                                                                         Автор ідеї проєкту «БОРИС ГРІНЧЕНКО – 160!», що проходив у Колонній залі імені М.В. Лисенка – Ігор Стамбол, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка перед початком концерту познайомив глядачів із відомим і невідомим фото життєписом Бориса Грінченка.
Режисер і продюсер проєкту – Кирило Стеценко, український скрипаль, композитор, культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч, Заслужений артист України, народний артист України (2020), лавреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів, доцент, завідувач кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.
Вів концерт і читав поезію Бориса Грінченка «Я кохаю ті хмари похмурі», «Я ніч не спав», «Сяють зорі», «Переляканий», «Приходить час» – Кирило Булкін, журналіст, актор, публіцист, бард, культурний діяч, лавреат Всеукраїнського конкурсу ім. Василя Стуса. Вокальні твори на слова Бориса Грінченка виконували Карина Кондрашевська (сопрано), Сергій Магера (бас), Академічна чоловіча хорова капела імені Левка Ревуцького (художній керівник і диригент – Володимир Курач, концертмейстер – Дмитро Отич).

Сторінки: 1 2