Діяльнісний підхід у навчанні в початковій школі

  У період з 26 по 28 грудня відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Оболонського району столиці «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

 Програма «НУШ-імпульс» реалізується у відповідності до Меморандуму про співпрацю, підписаного Міністерством освіти і науки та The Lego Foundation, щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес задля підтримки та розвитку НУШ.

  Тренінги проводила старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Цибульська Світлана Михайлівна, сертифікований супервізор та тренер НУШ.

   У творчій та дружній атмосфері педагоги активно працювали над вирішенням нестандартних завдань, фантазували, генерували креативні ідеї. Взаємодіючи у парах та групах, вчителі обмінювалися досвідом щодо подолання освітніх втрат та розривів, обговорювали шляхи ефективного впровадження діяльнісного підходу задля якості освітнього процесу в початковій школі.

         Матеріал підготувала ст. викладачка кафедри                                                                Цибульська С.М.

Залишити відповідь