Розпочалася серія тренінгів для освітян столиці

23 жовтня 2023 року на базі школи №211 для вчителів початкової школи Оболонського району м. Києва було проведено тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Захід відбувся у рамках підтримки відновлення освіти України фундацією «LEGO» і Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та «The Lego Fondation».

Зі вступним словом до учасників тренінгу звернулася директорка спеціалізованої школи №211 з поглибленим вивченням англійської мови Наталія В’ячеславівна Чернюк.

Старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти ІПО, тренерка Програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» Світлана Цибульська зосередила увагу педагогів на особливостях реалізації такого підходу в умовах воєнного стану в Україні.

Матеріал підготувала старша викладачка кафедри
Цибульська С.М.