Тематичний тиждень козацтва у ЗДО

Шановні колеги!

Викладачі кафедри пропонують вам урізноманітнити заняття з вихованцями ЗДО доданими матеріалами під час тематичного тижня національно-патріотичного виховання «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», який відбудеться впродовж 2-6 жовтня 2023 року.

Висловлюємо щиру подяку за надання методичних матеріалів працівникам столичних закладів дошкільної освіти:
– № 285 Голосіївського р-ну (Черняк О.С., Олійник О.Ю., Обремській О.М.),
– № 432 Солом’янського р-ну (Врочинській М.Л., Матюшиній В.В.).

Розвага «Гарбуз» за мотивами української народної казки “Ріпка” (до свята Покрови). Авторки: Черняк О.С., Олійник О.Ю.;
– Свято за мотивами української народної казки “Івасик-Телесик» (до свята Покрови). Авторки: Олійник О.Ю., Обремська О.М, Черняк О.С.;
– Конспект заняття для дітей старшого дошкільного віку “Під небом синім України». Авторки: Обремська О.М, Черняк О.С., Олійник О.Ю.;
– Музично-спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку “Козацька слава не поляже”. Авторки: Врочинська М.Л., Матюшина В.В.