Вебінари кафедри у вересні 2023 року

Шановні колеги!
Запрошуємо вас на вебінари кафедри –

25.09.2023 р. 16:00

Вчителі музичного та образотворчого мистецтва ЗЗСО.
Розвиток козацької тематики в музичному та образотворчому мистецтві.

Стелла Лясота, Наталія Футимська, старші викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти; Євгенія Таку, педагог-організатор НВК “Домінанта”.

Поговоримо про проведення тематичного тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», упродовж якого створюється можливість учасникам освітнього процесу засобами образотворчого та музичного мистецтва зануритися в історію Українського Козацтва, дізнатися про військові традиції, про незламних Воїнів, які відстоювали та сьогодні, ціною власного життя, виборюють майбутнє України.

Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)
Код доступу: 123456

27.09.2023 р. 13.30
Педагоги закладів дошкільної освіти.
Педагогічна робота в осередках природи як основа безпечного освітнього простору ЗДО та емоційної стійкості дітей.

Алла Гончаренко, Людмила Меленець, доцентки кафедри дошкільної та початкової освіти; Ольга Александрова, вихователь-методист ЗДО № 17 Солом’янського р-ну м. Києва.

Буде представлено різновиди освітньої діяльності – “Розваги під ліхтариком”, “Тесонт – театр, сонце, тінь” та інші, що можуть стати в нагоді педагогам під час роботи в осередках природи ЗДО.
Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)