Фестиваль науки – 2023 триває

22 травня 2023 року відбувся науково-методичний вебінар «Література для дітей як мистецька, педагогічна та естетична основа», який проходив у рамках тижня науки. Серед учасників були педагоги закладів дошкільної освіти, вчителі початкової школи, вихователі ГПД, бібліотекарі, батьки. Доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ІПО, кандидат педагогічних наук Алла Гончаренко та старша викладачка Лариса Кравчук обговорили із учасниками вебінару питання виховання дитини як вправного читача; окреслили функції літератури для дітей щодо поліпшення їх читацької грамотності; проаналізували засоби виразності літературних творів: фонетична розкіш, лексичне та фразеологічне багатство, синтаксична гнучкість, потужні словотворчі можливості. Учасникам була запропонована модель роботи з літературними творами та способи формування у дітей ставленнєво-діяльнісної компетентності.
Презентація Гончаренко А.М. “Про читання для читання. Модель ознайомлення дітей з літературним твором. Прояви ставлення до твору”