Фестиваль науки – 2023 триває

20 травня 2023 року у рамках Фестивалю науки – 2023 було проведено вебінар «Проблеми та перспективи використання інноваційних технологій у сучасній початковій школі: аспект партнерської взаємодії».   Модерували захід: Третяк Ольга Петрівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, та Цибульська Світлана Михайлівна, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені
Бориса Грінченка.
 Учасники вебінару, якими стали педагоги столичних закладів освіти, активно долучилися до обговорення питань застосування інноваційних технологій у сучасній українській школі, визначили проблеми та окреслити перспективи подальшого впровадження у практичну діяльність вчителів ефективних методів, технологій та організаційних форм.
Особливу увагу було приділено питанню партнерської взаємодії педагогів та учнів у процесі впровадження інноваційних технологій у освітній діяльності. Своїми напрацюваннями, освітніми родзинками, педагогічними знахідками поділилися запрошені гості, вчителі київських шкіл, майстри та фахівці своєї справи:
Клюсік Анна Леонідівна, учитель початкових класів навчально-виховного комплексу «Домінанта», лауреат конкурсу «Учитель року – 2023».
Зеленяк Наталія Миколаївна, учитель початкових класів гімназії №179.
Дубініна Кристина Всеволодівна, вчитель початкових класів школи №221.
Лиса Людмила Леонтіївна, учитель початкових класів школи №280.

Ведмеденко Юлія Василівна, вчитель школи «Rainbow», Болонья, Італія.
Мальована Людмила Миколаївна, учитель початкових класів гімназії №179.
Свердленко Людмила Леонідівна, учитель англійської мови школи №233.
Досвід наших доповідачів засвідчує, що навчання, яке відбувається у тісній взаємодії вчителя та учнів через спільну діяльність на основі партнерської взаємодії шляхом застосування інноваційних технологій, забезпечує нову якість освіти.

Матеріали підготувала ст. викладачка кафедри
Цибульська С.М.