Фестиваль науки – 2023: Науково-методичний вебінар «Література для дітей як мистецька, педагогічна та естетична основа»

Дата: 22 травня 2023 року
Час: 14:00–15:30
Формат: онлайн
Відповідальні за проведення заходу: Алла Миколаївна Гончаренко, кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, a.honcharenko@kubg.edu.ua ;
Лариса Володимирівна Кравчук, старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, l.kravchuk@kubg.edu.ua

Мета заходу – обговорити питання формування звички та потреби в читанні як обов’язкового компонента життєвої стратегії громадян, поліпшення читацької компетентності та сприяння розвитку людського потенціалу; проаналізувати засоби виразності літературних творів Бориса Грінченка: фонетична розкіш, лексичне та фразеологічне багатство, синтаксична гнучкість, потужні словотворчі можливості; ознайомити із моделлю роботи з літературними творами та способами формування у дітей ставленнєво-діяльнісної моделі.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, вчителі, педагоги ЗДО, бібліотекарі, батьки.

Учасники безкоштовно отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 год. / 0,1 ЄКТС.

Реєстрація відбудеться під час вебінару.

Приєднатися до заходу можна за посиланням: https://meet.google.com/gkq-tafk-xcu