Міжнародний день танцю

У 1982 році танцювальний комітет ITI заснував Міжнародний день танцю, який відзначатиметься щороку 29 квітня, у день народження Жана-Жоржа Новерра (1727-1810), творця сучасного балету.

Танець – особлива форма мистецтва, яка об’єднує людей у всьому світі, піднімає їм настрій, розповідає історії, передає емоції, почуття. Люди постійно відображають один одного, але коли вони танцюють, можливо, найбільше вони відображають момент чесності, – говорив танцюрист і хореограф Сіді Ларбі Черкауї у своєму Посланні до Міжнародного дня танцю 2012 року.
Представляємо вашій увазі, шановні педагоги, батьки, невелику добірку матеріалів, серед яких і розробка заняття для молодших школярів. Знайдіть час та поговоріть з дітьми про красу танцю та його роль у нашому житті.

Міжнародний день танцю
Про Міжнародний день танцю
Тріша Скреввала. Танець життя
Кравчук Л. Міжнародний день танцю. Розробка заняття для молодших школярів.

Матеріал підготувала старша викладачка кафедри
Кравчук Л.В.