День щастя

Скільки є людей повсюди,
Стільки в світі й щастя є.
Ніби ж всі подібні люди,
Щастя в кожного своє.
(Н. Красоткіна)

20 березня відзначають чудове свято – Міжнародний день щастя. Вперше його було проголошено ООН 28 червня 2012 року, визнавши щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями. Ініціаторами проведення Дня щастя стали представники Королівства Бутан, відомі як найщасливіші людьми на планеті. Це почуття є невичерпним джерелом творчості й натхнення, гармонії та сприятливого розвитку людей.
Учений М. Селігман навіть винайшов «формулу щастя», розуміючи під щастям тривале і стійке задоволення життям:
Щ = У + О + З
У цій формулі «У» — успадковані фактори, «О» — обставини життя, «З» — залежні від нас фактори. Але незважаючи на різні умови проживання, обставини, події, намагайтеся смакувати кожну мить і отримувати задоволення від життя! А щастя часто криється у простих речах, як у пісні Наталі Май: https://www.youtube.com/watch?v=ccm6LW0jL7A
А щоб дізнатися секрет, як запросити щастя до себе у дім, розшифруйте та прочитайте разом з дітками вірш Н. Прихідько:
Запроси щастя (2 дес. 3 од.)           (50) назавжди залишитись.
І попроси його (5 дес.)                   (41) змогло ділитись.
Хай затишно там (1 дес.4 од.)         (23) у свій дім.
Щоб глибиною щедрості (4 дес. 1 од.)       (14) буде в нім,

Бажаємо Вам почуватися щасливими завжди!

Матеріал підготувала старша викладачка кафедри Цибульська С.М.