Запрошуємо на вебінар!

Шановні освітяни!
Викладачі кафедри запрошують вас на вебінар “Меценацтво як запобігання деградації суспільства” (до Міжнародного дня солідарності людей), який відбудеться 20 грудня 2022 року о 12:00.
Ключові теми навчання: яку поведінку можна вважати прикладом солідарності, а яку — благодійності? Солідарність як одна з фундаментальних цінностей людства. Благодійництво, спонсорство, меценатство: відмінне, дотичне, тотожне у сучасному та минулому житті Києва. Діяльність доброчинних товариств і комітетів Києва на межі ХІХ-ХХ ст. Григорій Ґалаґан – будівничий і меценат формування національної свідомості через досконалу освіту.

Цільова аудиторія – активні освітяни, які планують підвищити свій фаховий рівень.
Авторки вебінару: Алла Гончаренко, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти;
Анастасія Кульбедюк, викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти.

Приєднатися до зустрічі можна за посиланням:
Код доступу: 304599