Запрошуємо на вебінар!

Шановні колеги!
23 листопада 2022 р. для освітян міста Києва буде проведений вебінар «Сторітелінг – історія про історію». Початок заходу о 17:00 год.

Серед програмних результатів зустрічі: вплив на формування і розвиток мовно-комунікативних умінь та навичок учнів; вдосконалення професійних компетентностей педагогічних працівників засобами інтеграції інноваційних методів.
Ключові теми навчання: “Історія виникнення красномовства”, “Види сторітелінгу”, “Використання сторітелінгу на уроках української мови як розвиток образного мовомислення”.
Під час вебінару учасники ознайомляться з презентацією та відеоматеріалами, кейсами та досвідом освітян, виконають творчі завдання.
Цільова аудиторія – активні та творчі освітяни, які планують підвищити свій фаховий рівень.
Авторки вебінару: Ольга Третяк та Світлана Цибульська, викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатки педагогічних наук.
Захід доступний за посиланням в Zoom meeting:
Passcode: gtmGt9
Участь у вебінарі – безкоштовна. У випадку додаткових питань – звертатися за телефонами:
(096)285-25-34 (вайбер) та (095)063-60-07 (вайбер).