Арт-терапевтичні вправи для відновлення свого ресурсного стану

  12.04.2022, 26.04.2022 і 10.05.2022 відбулися он-лайн зустрічі з учнями молодших класів з теми: “Арт-терапевтичні вправи для відновлення свого ресурсного стану”.

  Організовувала та проводила зустрічі Лигомина Тетяна, викладач кафедри дошкільної та початкової освіти. Діти з задоволенням брали участь у вебінарах. 

 

На першій зустрічі учні столичних шкіл складали казку про супергероя та малювали власного супергероя, що символізував їх силу та допомагав проратися з різними емоціями і переживаннями.

 

  На другій зустрічі під назвою “Мальованка з секретом”, діти дізналися про значення орнаменту та симловіки на українських писанках і створили свої власні писанки з “секретиками”: мріями, потаємними бажаннями. Діти мріють про мир та перемогу України, про нових друзів, про повернення додому, а дехто про чотирилапого друга…

 

 

 

 

 

  На зустрічі на тему: “Пейзаж сили” столичні школяри малювали свої пейзажі сили, де відзначили такі свої супер-сили як: мужність і могутність, силу життя, спокій і чистоту думок, турботу один про одного і прагнення миру.

 

Залишити відповідь