Навчання за замовленням

24-27 січня 2022 року відбулись заняття за замовленням на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 315 Дарницького району столиці.

Доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Марина Олександрівна Шопіна обговорила з вихователями такі актуальні питання, як розв’язання “дитячих проблем” (тривожність, страх, агресія), психологічна підтримка дитини дошкільного віку, допомога у роботі з батьками. Особлива увага була приділена розгляду проблеми психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку з вадами психічного розвитку.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про 30-годинне підвищення кваліфікації.

Матеріал підготувала Шопіна М.О, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатка психологічних наук.