120-годинні курси для вихователів закладів дошкільної освіти в дистанційному форматі

Програми складено відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», п. 16 Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» та спрямовані на удосконалення професійної, психолого-педагогічної та інших компетентностей педагогів. По завершенню навчання за однією із вибраних програм педагогу буде видано е-свідоцтво на 120 год (4 кр. ЄКТС).

Куратор курсів – Кульбедюк Анастасія Юріївна (тел. 068-870-97-09 вайбер)

Е-пошта: a.kulbediuk@kubg.edu.ua

Реєстрація на Програму 1 «Виховання компетентного дошкільника»

Реєстрація на Програму 2 «Розвиток дошкільника: сучасні практики»