Вебінар «Організація дистанційного та змішаного навчання фізичній культурі в закладах загальної середньої освіти»

webinar1  12 листопада 2020 року кафедра дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провела вебінар на тему: «Організація дистанційного та змішаного навчання фізичній культурі в закладах загальної середньої освіти».

В ньому брали участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків і секцій закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) м. Києва.

В умовах переходу на дистанційнo-змішане навчання ці питання потребують висвітлення, більш повного розкриття та змін організації освітнього процесу.

Детальніше з матеріалами вебінару можна ознайомитись за посиланням – інформаційно-методичний сайт з фізичного виховання.