Звіти про виконання наукової теми кафедри

Кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти проводить дослідження «Проектування змісту та технологій навчання педагогічних працівників у системі післядипломної педагогічної освіти».

На першому етапі наукового дослідження (січень 2016 – грудень 2016 рр.) було виокремлено наукові підходи щодо проектування змісту навчання педагогічних працівників та визначення принципів їх реалізації на курсах підвищення кваліфікації, а також відбулась систематизація запитів слухачів курсового підвищення кваліфікації щодо змісту та технологій навчання дорослих.

Звіт про виконання першого етапу дослідження.

Другий етап наукового дослідження ( січень 2017 – грудень 2019 рр.) – було проведено відбір інструментарію дослідження, розробка анкет та І етап моніторингового дослідження щодо ефективності змісту освітньо-професійних та навчальних програм щодо розвитку професійної компетентності слухачів курсового підвищення кваліфікації, а також впровадження в практику курсового підвищення кваліфікації оновлених освітньо-професійних, навчальних програм.

Звіт про виконання другого етапу дослідження