День блокнота (записної книжки)

Щорічно 19 травня відзначається молоде свято основного атрибута планування – День блокнота (або День записної книжки). Подію започаткували у 2016 році.

Впродовж XIV-XV століть записники часто робили вручну вдома, малюючи на обкладинках, іноді на окремих аркушах, які пізніше перепліталися. Сторінки були порожні, і кожен блокнот повинен був мати на папері лінії. Створення та ведення блокнотів було настільки важливою технікою управління інформацією, що діти навчалися цього у школі.

Яку ж користь може принести блокнот cьогодні? Окрім естетичного задоволення від дизайну, варіантів якого зараз безліч, блокнот дарує нам можливість планувати день, тиждень, місяць та навіть рік.

Кожен має змогу оформити й розмалювати записну книжку за власним смаком. Блокнот зберігає важливі відмітки, ідеї, мрії, контакти, рецепти, малюнки тощо. Ведення блокнота допомагає організуватися, фіксувати важливе, записувати ідеї та просто насолоджуватися процесом письма чи малювання від руки.

Цей травневий день – чудова можливість обрати блокнот чи створити його самостійно. Якщо ж у шафі давно порошиться старенька записна книжка, то приведіть її до ладу й почніть користуватись знову.

Споріднені події:
День ручного письма (день почерку) – 23.01,
День олівця – 30.03,
День написання листів – 07.12.

Матеріал підготувала старша викладачка кафедри Санковська І.М.