Фаховий та методичний орієнтир дошкільної і початкової освіти

1375673516_01-013[1]Виховуючи дітей, батьки й педагоги часто мають справу з несподіваними педагогічними ситуаціями, які потребують швидкого реагування, а іноді й нестандартного рішення. Попри те, що інформації з питань виховання нині не бракує, вона розпорошена й не завжди достовірна. Тож варто звертатися до джерел, перевірених часом.
Понад століття цікаві наукові статті, а також поради щодо різних педагогічних ситуацій пропонує журнал «Дошкільне виховання». Учителям початкових класів, вихователям і батькам адресовано фахові матеріали журналу «Учитель початкової школи». Протягом останнього часу родина друкованих видань з питань виховання поповнилася також журналами «Палітра педагога» та «Джміль (Дітям: живопис, музика і література)».

Ці друковані видання запрошують читачів до обговорення питань виховання та навчання дітей дошкільного й молодшого шкільного віку, розбудови сучасного простору дошкільної й початкової освіти шляхом створення нових педагогічних технологій.
Інтернет-простір теж не залишається осторонь потреб педагогічних працівників дошкільної та початкової освіти. Інтернет-ресурси прагнуть до філософського осмислення питань виховання й навчання дітей молодшого віку, сприяють обміну інформацією. Один із таких ресурсів – блог «Інформація і МИ: роздуми, цікавинки, запитання і відповіді, задачі для дітей і дорослих, новини…».
Сподіваємося, що в названих джерелах кожен знайде багато цікавого й корисного. Крім того, кожен зможе стати експертом, публікуючи на сторінках цих видань свої педагогічні розвідки. Бажаємо читачам і дописувачам творчої наснаги й фахового задоволення на педагогічній ниві!