Аукціон педагогічних ідей (в рамках Фестивалю науки)

ayktsionУ рамках фестивалю науки Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (05.05-25.05.2016) викладачі кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти зініціювали організацію освітнього фестивального проекту «Аукціон педагогічних ідей».
Мета проведення заходу: підтримка, популяризація і розвиток перспективного педагогічного досвіду, альтернативних програм, методів, технологій у дошкільній і початковій ланках столичної освіти.
Учасники освітнього фестивального проекту – науковці вищих навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, вчителі початкових класів.
На «Аукціоні педагогічних ідей» представлені альтернативні програми, форми, методи та дидактичні засоби розвитку компетентностей дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
Беляєва Т.М. Урок літературного читання. Чарівний каптур (3 клас)
Беляєва Т.М. Урок літературного читання. Чарівний каптур (3 клас): презентація
Гончаренко А.М. Літературні казки як засіб активізації художньо-мовленнєвої активності дітей: відео
Гончаренко А.М. Літературні казки як засіб активізації художньо-мовленнєвої активності дітей: презентація
Дятленко Н.М. Педагогічні практики адаптивної освіти. Навчатися – значить самостійно творити!
Кущова Т.В. Метод проектів у роботі з батьками вихованців ДНЗ № 89 Дарницького р-ну м.Києва: презентація
Лотоцька В.М. Використання фольклору в музично-ритмічній діяльності дітей раннього віку ДНЗ № 346 Шевченківського р-ну м. Києва
Любецька З.М. До джерел народних ремесел: презентація колективної творчої роботи з учнями 1-го класу
Стадник Л.О. Математика. Живі задачі (1 клас): презентація