Щоб дитина заговорила

imagesБагатьох педагогів та батьків вихованців турбують проблеми комунікативно-мовленнєвого розвитку дітей. Дитина, яка рано почала говорити, – незмінний об’єкт захоплення і гордості дорослих. На які показники розвитку мовлення слід орієнтуватися і як допомогти дитині заговорити вчасно, чи варто програмувати час виникнення першого слова, фрази? Відповіді на ці та інші питання – у змісті модуля “Щоб дитина заговорила. Ранній вік” завідувача кафедри МПДПО, кандидата педагогічних наук Гончаренко Алли Миколаївни.

Гончаренко А. Щоб дитина заговорила. Ранній вік

Гончаренко А.М. Міні-заняття як форма організації мовленнєво-розвивальної діяльності дошкільника

Гончаренко А.М. Змістова характеристика терміну “мовленнєва особистість” у дошкільному дитинстві

Гончаренко А.М. Теоретичні основи виховання мовленнєвої особистості в дошкільному дитинстві