Результати першого етапу моніторингу «Проектування змісту та технологій навчання педагогічних працівників у системі післядипломної педагогічної освіти»

Obrazovanie-i-nauka-300x200В рамках виконання наукової теми    кафедри «Проектування змісту та технологій  навчання педагогічних працівників у системі  післядипломної педагогічної освіти» протягом  січня 2017 – жовтня 2018 р. співробітниками кафедри був розроблений діагностичний інструментарій (анкети) та проведений перший етап моніторингу відповідно до наукової теми.

За результатами першого етапу моніторингу було визначено основні потреби педагогів щодо змісту навчального матеріалу (галузей знань) на курсах підвищення кваліфікації та найбільш прийнятні форми і технології навчання.

На основі цього дослідження були оновленні освітньо-професійній програми підвищення кваліфікації кафедри.

На другому етапі моніторингового дослідження плануємо вивчити рівень задоволеності слухачів змістом оновлених навчальних програм за їх профілем і курсами підвищення кваліфікації загалом.

Аналітична довідка за результатами першого етапу моніторингового дослідження