Міські педагогічні читання

image125 вересня 2018 року в закладі дошкільної освіти № 428 до 100-річчя від Дня народження В. Сухомлинського відбулися міські педагогічні читання для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти, київської громади з теми  «Педагогічна й літературна  спадщина Василя  Сухомлинського в сучасній освіті». Заклад дошкільної освіти Шевченківського району м. Києва був обраний невипадково: творчий педагогічний колектив у роботі з дітьми спирається на літературну, а у роботі з педагогами – на наукову спадщину видатного українського педагога, заслуженого вчителя України, директора Павлиської середньої школи Кіровоградської області.

Пропонуємо переглянути матеріали педагогічних читань та досвіду роботи.

У травні 2013 року Вченою радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було затверджено педагогічний досвід педагогічного колективу ЗДО № 428 з теми «Екологічне виховання старших дошкільників (за творами Василя Сухомлинського).

Програма 25.09.2018.

Пазюк С.А. Цінність життя і здоров’я дитини в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського (презентація).

Заріцька Н.І. Використання спадщини Василя Сухомлинського в роботі ДНЗ № 428 (презентація).

Екологічне виховання старших дошкільників (за творами Василя Сухомлинського) опис досвіду ЗДО № 428

Селіванова Н.І. Співпраця ЗДО № 28 з бібліотекою імені В.Сухомлинського (презентація).

Меленець Л.І. Найперша публікація Василя Сухомлинського в пресі дебют перед новим навчальним роком (презентація).

Стеценко Т.Ф. План-конспект заняття Жовтогруда щебетушка.

Стеценко Т.Ф. План-конспект заняття Незвичайна рослинка.

Стеценко Т.Ф. План-конспект заняття Перший весняний промінчик.