Засідання кафедри

Засідання кафедр від 30.08.2018

30 серпня 2018 року о 12.30 відбулося відкрите засідання кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти з теми «Консолідація ресурсів кафедри в реалізації стратегії розвитку Університету».

На засіданні кафедри відбулося обговорення питань:

– результатів реалізації Стратегії розвитку Університету на кафедрі в 2017-2018 навчальному році;

– позитивного досвіду і кращих практик викладачів кафедри;

– проблем, що виникають в процесі роботи кафедри щодо реалізації Стратегії розвитку Університету.

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук Щекатунова Г.Д. виступила з доповіддю про цілі роботи кафедри в умовах змін; визначення стратегії і тактики педагогічного супроводу особистісно-орієнтованої післядипломної освіти фахівців на курсах підвищення кваліфікації, соціально значущого і професійно ціннісного змісту навчання здобувачів освіти; забезпечення науково-практичних умов і організаційно-функціональних засобів супроводу процесів соціально-професійного розвитку особистості педагога.