Міжнародний день жінок і дівчат у науці

20180209_10091222 грудня 2015 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію    № 70/212, якою             11 лютого проголошено Міжнародним днем жінок і дівчат у науці. Наука і гендерна рівність – невід’ємні елементи процесу досягнення цілей розвитку. За останні 15 років світове співтовариство досягло значних успіхів у справі залучення жінок і дівчат у науку.

До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провела Міський науково-практичний семінар для завідувачів/методистів районних науково-методичних центрів м. Києва «Жінка-науковець у сучасному світі».

План семінару на 09.02.2018

Меленець Л.І. Науковий керівник як супровідник молодого науковця до передбаченого результату

Лигомина Т.А. Професійний імідж сучасної жінки-науковця

Щекатунова Ганна Дмитрівна, завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук ознайомила присутніх з питанням “Жінка-науковець XXI століття: можливості і виклики”. “Науку як сферу реалізації жінки” розглянули у своєму виступі Сабол Діана Михайлівна, старший викладач кафедри, канд. психол. наук та Коцюба Ганна Олександрівна, старший викладач кафедри, канд. психол. наук.

Викладачі кафедри Лигомина Тетяна Анатоліївна та Пазюк Світлана Андріївна представили власні погляди на “Професійний імідж сучасної  жінки-науковця”. Дятленко Наталія Михайлівна, доцент кафедри, канд. психол. наук і Смольникова Галина Валентинівна, доцент кафедри, канд. психол. наук поділилися своїми дослідженнями на тему: “Жінки як агенти змін у науково-практичній психології”.

Наукове керівництво експериментом “Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку освітнього простору Кловського ліцею № 77” презентувала директор Кловського ліцею № 77 Печерського районну  міста Києва Співакова Інна Борисівна. Меленець Людмила Іванівна, доцент кафедри, канд. пед. наук наголосила, що правильний вибір наукового керівника є важливою складовою до передбачуваного результату наукового дослідження.

Гончаренко Алла Миколаївна, доцент кафедри, канд. пед. наук розповіла про “Виховання дитини-киянина очима жінки-вченого і практика”. І завершила семінар викладач кафедри Лясота Стелла Євгенівна з надзвичайно цікавим виступом “Амазонка – вчора, науковець – сьогодні”.

20180209_10242220180209_10523720180209_104155

20180209_11013020180209_102032