Archive for Березень 7, 2020

Вітаємо зі святом весни!

1583264252-7973

Викладачі кафедри навчаються

 20200218_174733 18 лютого 2020 року викладачі кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти взяли участь у семінарі “Гранти Програми Фулбрайта та публікації у WoS: що спільного?”, що відбувся в Американській Бібліотеці імені Віктора Китастого НаУКМА (м. Київ,  вулиця Волоська, 8/5).
  В ході семінару-презентації програми академічних обмінів ім.Фулбрайта спікер Ярошенко Тетяна, кандидат історичних наук, віце президентка НаУКМА, член правління БО “Українське Фулбрайтівське коло”, Fulbright Scholar (Yale University, 2004-2005, Columbia University, 2010-2011) докладно відповіла на запитання як змінюють українську науку та освіту випускники програми академічних обмінів імені Фулбрайта.
 Пиршев Кирило, кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу нейрохімії Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України та науковий співробітник відділу фізики біологічних систем Інституту фізики НАН України (Стипендіат FRDP 2017-2018) презентував Програми академічних обмінів імені Фулбрайта для науковців, студентів та викладачів.
  Про Програми Фулбрайта в дзеркалі Web of Science докладно розповіла Тихонкова Ірина, кандидат біологічних наук (інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate Analytics).
Спіреки запрошують до нових зустрічей всіх, кого зацікавили Програми Фулбрайта.
http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=6076
https://library.ukma.edu.ua/index.php?id=single&tx_ttnews[tt_news]=1211&cHash=810c115510dcef317a6ec68ddd3d0b1e

Дитяча книжка та періодичні видання в просторі музею

 Заставка 4 лютого 2004 в житті мільйонів людей сталася значна подія – почала роботу соціальна мережа Facebook.

  4 лютого 2020 року в житті педагогів закладів освіти сталася щаслива подія – в Національному музеї літератури України в рамках науково-практичного семінару відбулася зустріч з журналом для дітей «Малятко», якому 13 січня виповнилося 60 років! Більшість педагогів пов’язують свої дошкільні роки з цим виданням: хтось гортав його сторінки в дитячому садочку, комусь передплачували батьки і, з захопленням заглядаючи в поштову скриньку, щомісячно чекали на нові ілюстровані оповідання, вірші, гумор та ще більше на саморобку.

План семінару

Меленець Л. Художньо-літературний осередок в групі закладу дошкільної освіти: сектор культури, натхнення, творчості: презентація

Щербина В. Читання «слово за словом»: стисла довідка про методику Марії Монтессорі

Пазюк С. Про журнальну періодику для дітей: традиції сім’ї, традиції суспільства: презентація

ДЕТАЛЬНІШЕ >>